Trenčiansky 6. tenisový turnaj na počesť umučených na Brezine

6. ročník tenisového turnaja pre dorastencov, usporiadaný na konci roka 2013 v Trenčíne na počesť umučených na Brezine. bol celoštátny tenisový turnaj vekovej kategórie dorasteniek, triedy C. Turnaja sa mohli zúčastniť aj hráčky zo zahraničia. Veková kategória dorasteniek zahŕňa dievčatá vo veku od 15 do 18 rokov. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 21 hráčok. Obsadenie turnaja hráčkami bolo veľmi pestré. Zúčastnili sa ho hráčky zo všetkých kútov Slovenska s bohatými hernými skúsenosťami a vysokým umiestnením v oficiálnom rebríčku STZ ( Slovenský tenisový zväz ). Na turnaji sme mali možnosť vidieť také hráčky ako napr. :

Zoznam prihlásených hráčok na turnaj, vylosovanie a poradie zápasov je tu >>>

Prekvapením turnaja bola hráčka Dedíková Dominika z TK Klimatech Nové mesto n/Váhom, ktorá sa stala aj víťazkou turnaja. Vo finále porazila v ťažkom zápase po troch setoch 6:3, 5:7 a 10:8 hráčku Guglielmetti Carolina z TK Slovan Bratislava. Zlepšujúcu sa hru a kondíciu potvrdila aj hráčka Jana Jánošíková z DuTaF Sport Dubnica n/Váhom, pričom turnaj opustila v semifinále, kde sa stretla s víťazkou turnaja Dominikou Dedíkovou a podľahla jej za stavu hry 6:3, 5:7 a 5:10.